Tak. Wysyłamy paczki poza granicę Polski oraz Unii Europejskiej. Najczęściej za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem DPD. Czas wysyłki oraz ostateczny koszt zależą od miejsca, do którego nadajemy paczkę oraz od jej wagi. Jeśli chcesz otrzymać paczkę za granicą napisz do nas przed zakupem na : balena.ceramika@gmail.com – ustalimy dokładny koszt przesyłki.

Nie. Nie wysyłamy paczek za pobraniem.

Istnieje możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

Towar nie może być uszkodzony ani nosić znamion użytkowania.

Paczka musi zostać zapakowana w ten sam sposób i odesłana wraz z dowodem zakupu (paragon/faktura)

Adres do wysyłki:

BALENA CERAMIKA

Katarzyna Bakuła-Drożak

ul.Polna 15

60-535 Poznań

tel: 500 197 720

z dopiskiem „ZWROT”

Po otrzymaniu towaru przesyłamy środki na podane konto.

Więcej informacji na temat zwrotu towarów znajdziesz w regulaminie.

Większość naszych produktów można myć w zmywarce.

Wyjątkiem są te ze zdobieniami w kolorze złota oraz z serii MARE – przy tych naczyniach zalecamy mycie ręczne.

Wszystkie paczki staramy się pakować ekologicznie w duchu zero waste. Jeśli znajdziesz w nich folię bąbelkową lub inny plastik – to znaczy, że pochodzi on z paczek,  które już ktoś do nas nadał, a my wykorzystujemy je ponownie. Pozyskujemy również materiały do pakowania od zaprzyjaźnionych sklepów oraz restauracji. Wyjątkiem takiego pakowania są paczki, które wysyłamy jako prezent.

Istnieje możliwość wysłania paczki jako prezent. Po zakupie należy nas o tym powiadomić mailowo (balena.ceramika@gmail.pl) podając numer zamówienia. Jeśli chcesz dodać do paczki np. liścik, napisz nam również jego treść  w tym samym mailu.  Taka przesyłka zostanie przez nas pięknie zapakowana, dodamy do niej ręcznie napisany liścik i wyślemy na podany adres bez paragonu w środku. Paragon w formie skanu prześlemy Tobie na maila.

Chętnie podejmujemy się wykonania indywidualnych projektów, jeśli tylko wpisują się one w naszą estetykę oraz charakter naszej pracowni. Jesteśmy również otwarci na nowe wyzwania!  Jeśli czujesz, że nadajemy na podobnych falach napisz do nas i opisz swój pomysł:)